değer yaratır / creates value
 • Stcc GooglePlus
 • Stcc Facebook
 • Stcc Mail
 • Çözüm Ortakları

  StCC hizmet verdiği müşterilerine daha iyi ve etkili çözümler sunabilmek için pekçok global kurum ve şirket ile işbirliği halinde olup bu kurum ve şirketlerin çözüm ortağı kataloglarında yer almaktadır.

  Yalın Sistem Donanımları
  Yalın Sistemler, Türkiye’ de yalnızca Yalın Üretim ve TPM e özgü Kanban Panolarından Hücre Tipi Çözümlere, Milkrun arabalarından FIFO raflarına, tek parça akışlı ekipman ve donanımlarını uluslararası standartlarda tasarlayıp üreten tek şirkettir.

  www.yalinsistemler.com
  Mechanica Handling Systems
  Mechanica srl; fabrika otomasyonu, bitmiş ürün, parça ya da hammaddelerin taşıma sistemleri, free flow yada ritmik akış tahrikli montaj bantları lojistik ve elleçleme otomasyonu alanlarında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip dünyanın en önemli üreticilerindendir.

  www.mechanica.com
  JIPM
  JIPM (Japan Intitute Of Plant Maintenance) 1971 yılından bugüne Toplam Üretken Bakımın günümüzdeki yapısını geliştiren ve düzenli olarak verdiği ödüllerle tüm dünyadaki şirketlerin gelişimine katkıda bulunan organizasyondur. JIPM (Japan Intitute Of Plant Maintenance) TPM’in Dünya’ya yayılımında önemli bir misyonu vardır. Her yıl yapılan ve Dünyanın dört bir yanından gelen kuruluşlar Kyoto’da Japon uzmanlar ve modeli uygulayan kuruluşların yöneticileri bir araya gelerek deneyimlerini paylaşmaktadır.

  www.jipm.or.jp/en/