değer yaratır / creates value
 • Stcc GooglePlus
 • Stcc Facebook
 • Stcc Mail
 • kanban

  Kanban & Milkrun Tasarımı

  StCC Kanban’ ı, üretimdeki kontrolsüz stokların alt ve üst limitlerinin sınırlandırılarak kontrol altına alınması, ölçeklendirilmesi ve sürekli iyileştirme metodları ile minimum ve maksimum seviyeleri arasındaki farkın azaltılması olarak tanımlamaktadır.

  Milkrun ise,  gerekli malzemenin: Doğru zamanda, Doğru adet ve kalitede,  Doğru yere taşınmasını sağlayan metottur.

  StCC müşterilerine sağladığı Kanban ve Milkrun proses tasarım süreçleri ile beraber kapalı bir rotada , belirli ritmlerde, farklı noktalara , bir veya birkaç taşıma aracıyla yarı mamul, bitmiş ürün , boş kutuların yanında bilginin taşınması da sağlanır.

  StCC geliştirdiği ritmik araçlarla önceki proseslerin, stoğa değil çekme prensibine göre çalışmasını sağlayarak müşterileri için akış odaklı üretimi kurgular. Bu sayede stokların azaltılması, akışın hızlandırılması, belirli ve sürekli bir çevrim ile güvenilir ve hızlı parça taşınması sağlanmaktadır.

  StCC aynı zamanda müşterilerine özgü Kanban Akış Sistemleri, Çekme ve Üretim Kanban Donanımları, Etkili ve Hızlı Taşıma Sistemleri de tasarlamakta ve gerektiğinde bunların prototip çalışmalarını da yapmaktadır.

  StCC Yalın Üretim ilkelerine  uygun Kanban ve Milkrun sitemlerini,  her bir müşterisine  özgün donanımları ve ekipmanları ile birlikte planlayıp tasarlayabilen ilk ve tek danışmanlık şirketidir.