değer yaratır / creates value
 • Stcc GooglePlus
 • Stcc Facebook
 • Stcc Mail
 • Yalın Üretim Uzmanı Yetiştirme Programı

  Yalın Üretim Uzmanı Yetiştirme Programı


  StCC Academy Bölümü, 2016 yılına yepyeni bir paketle farklılığını pekiştirmektedir.

  Yalın Üretim Uzmanı Sertifikasyon Programı!

  Bu programı hazırlarken uluslararası pek çok şirketin uygulama deneyimlerinin yanına eksikliğini çokça duyduğumuz teknik altyapı bilgilerini de ekledik. Lay out nedir?, nasıl tasarlanır?, Ara stok hesaplamaları nasıl yapılır? gibi..

  Bu programı hazırlarken şirketlerin yalın yolculuklarında öncü ve sorumluluk alacak, uygulama takımlarına deneyimi ile destek olacak, takımlar arası işbirliğini koordine edebilecek uzmanlar yetiştirmeyi hedefledik. Eğitim programımızı tamamlayan ve uzman olarak belgelendirilen katılımcılar, şirketlerine döndüklerinde programdan edindikleri birikimle şirketlerindeki diğer çalışanlara Yalın Üretim Teknikleri öğretebileceklerdir.

  Eğitimin kalitesini üst seviyede tutabilmek adına sınıflarımızı 12 kişi ile sınırlandırma ilkemizden vazgeçmek istemiyoruz.

  Bugüne kadar sürdüğümüz üzere "Herkes Yalın Öğrenmeli..." ana fikri ile hazırlanan bu programda eksiksiz tam bir içerik sunulmakta ve tüm simülasyon senaryoları Stanford University Management Science & Engineering tarafından hazırlanmıştır.

  Baştan sona simulasyonlar ve oyunlarla tasarlanmış program öğrenmeyi kolaylaştırmak amacıyla, her biri ikişer günden oluşan 4 modul halinde 8 gün olarak düzenlenmiştir. Eğitime katılanları çalıştıkları şirketlerde en az 1 Kobetsu Kaizen ve atölye ölçeğinde 1 VSM çalışmasını tamamlamaları sertifikasyon programının parçasıdır.

  Ayrıntılar ve Program Takvimi için tıklayınız.

  Yalın TPM Uretim Uzmani Egitim Programi