değer yaratır / creates value
 • Stcc GooglePlus
 • Stcc Facebook
 • Stcc Mail
 • Yalın Six Sigma Green Belt

  Yalın Six Sigma Green Belt

  2016 yılında da  yeşil kuşak sertifikasyon programına başarıyla devam ediyoruz..

  Bu program, her bir yeşil kuşak adayının şirket yöneticilerince yaklaşık 20000 $ fayda sağlayacağı öngörüsü doğrultusunda onaylanmış projeleri ile birlikte başlayacaktır. DMAIC metodolojisine uygun olarak hazırlanan eğitim programında 5 ay süresince toplam 13 günlük sınıf içi yeşil kuşak eğitimi verilmektedir. StCC bu 5 aylık süre boyunca katılımcılara projelerinde gerektiğinde şirketlerine giderek uygulama rehberliği, koçluk yapacaklardır. Katılımcılar eğitimin sonunda gerçek ve kazanç sağlayacak projelerini tamamlayarak, aldıkları eğitimleri pekiştireceklerdir. Projelerle ilgili gelişmeler eğitimin her aşamasında ve sonunda StCC Uzman Kara Kuşakları tarafından gözden geçirilir, değerlendirilir ve gereken geri besleme bilgisi paylaşılır.

  Sınıf eğitimleri sabah 8:40 da başlayıp 17:30 de bitecek şekilde  düzenlenmiştir. Sınıflarda aynı anda iki eğitmen olacaktır. Eğitim sırasındaki uygulamalarda, eğitimin sonunda yapılan bitirme sınavında ve projelerinde başarılı olan adaylar “Yeşil Kuşak Başarı Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

  StCC IASSC tarafından onaylanmış akredite eğitim şirketidir. Sınavlardaki tüm sorular IASSC - International Association for Six Sigma Certification programına uygun soru bankasından hazırlanmaktadır.

  Yalın Six Sigma Yeşil Kuşak Eğitimi