değer yaratır / creates value
 • Stcc GooglePlus
 • Stcc Facebook
 • Stcc Mail
 • Yalın Six Sigma - Kara Kuşak Sertifikasyon Programı

  Yalın Six Sigma - Kara Kuşak Sertifikasyon Programı

   StCC, Yalın Six Sigma Kara Kuşak sertifikasyon programı..

  Bu program, her bir kara kuşak adayının şirket yöneticilerince yaklaşık 35000 $ fayda sağlayacağı öngörüsü doğrultusunda onaylanmış projeleri ile birlikte başlar. DMAIC metodolojisine uygun olarak hazırlanan eğitim programında 5 ay süresince toplam 23 günlük sınıf içi kara kuşak eğitimi verilmektedir. StCC, bu 5 aylık süre boyunca katılımcılara projelerinde, gerektiğinde şirketlerine giderek uygulama koçluğu  desteği vermektedir. Katılımcılar eğitimin sonunda gerçek ve kazanç sağlayacak projelerini tamamlayarak, aldıkları eğitimleri pekiştireceklerdir. Projelerle ilgili gelişmeler eğitimin her aşamasında ve sonunda StCC Uzman Kara Kuşakları tarafından gözden geçirilir, değerlendirilir ve gereken geri besleme bilgisi paylaşılır.

   

  Sınıf eğitimleri sabah 8:40 da başlayıp 17:30 de bitecek şekilde  düzenlenmiştir. Sınıflarda aynı anda iki eğitmen olacaktır. Eğitim sırasındaki uygulamalarda, eğitimin sonunda yapılan bitirme sınavında ve projelerinde başarılı olan adaylar “Kara Kuşak Başarı Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

   

  StCC IASSC tarafından onaylanmış akredite eğitim şirketidir. Sınavlardaki tüm sorular IASSC - International Association for Six Sigma Certification programına uygun soru bankasından hazırlanmaktadır.

  Ayrıntılar için lütfen tıklayınız

  Yalın Six Sigma Kara Kuşak Eğitimi