değer yaratır / creates value
 • Stcc GooglePlus
 • Stcc Facebook
 • Stcc Mail
 • StCC nin Vizyonu, İlkeleri ve Yetkinlikleri

  Vizyonumuz :  ‘değer yaratır’

  Mühendislik ve Danışmanlıkta lider bir kuruluş olarak, daha da güçlenmek için tüm global fırsatları değerlendiriyoruz. Yenilikçi ve faydalı çözümlerle, hizmet verdiğimiz müşterimizde değer yaratmak amacındayız. Bunu yaparken, mühendislik birikim ve uzmanlığımıza, verdiğimiz hizmetlerdeki  uluslararası yetkinliklerimize güveniyoruz.

  Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz, çözüm odalı ve güvenilir işlerimizden, özgün ve yaratıcı yaklaşımlarımızdan dolayı bizi tercih etmektedirler. Şirket yapımız, yenilikçi rasyonel yaklaşımımız ve geliştirdiğimiz farklı araçlarımızla, müşterilerimizin  gelişimlerine ve uluslararası rekabet güçlerini arttırmalarına destek vermek temel hedefimizdir..

  Attığımız her adımla kalıcı ve artan başarılı performansımızı, Pazardaki güçlü konumumuzu arttırarak sürdürmeyi hedefliyoruz. Girişimci ve yenilikçi yapımız, faaliyetlerimizi geleceğe yönelik olarak tasarlamamızı sağlamaktadır. 

   

  İlkelerimiz:

  Gelecekteki hedeflerimize giden yolu başlangıçtan bugüne bağlandığımız  ‘mükemmellik tutkusu’ aydınlatmaktadır. Faaliyetlerimizin ortak noktasını bu tutkumuz oluşturmaktadır. Sunduğumuz hizmetleri, bilgi ve deneyimimizi, araçlarımızı sürekli geliştiriyoruz.

  Sürekli yenilikçi tarzımız ve yaklaşımımız en değerli varlığımızdır.

  Müşteri odaklılığımız ve müşteriye özgü geliştirdiğimiz çözümlerimiz bizim gücümüzdür.

  Çabalarımızı zorlu bir yarış olarak algılıyor, inanarak çalışıyor ve yaptığımız işten müşterilerimiz için ‘değer yaratmak’ tan gurur duyuyoruz.

  Pazardaki en iyi olmak için sürekli çalışıyoruz.

  Hangi alanda faaliyet gösterirsek gösterelim, toplumsal ve çevreci sorumluluklarımızın bilinci ile hareket etmekteyiz.

  Uluslararası kabul görmüş kalitede hizmet ve çözümler sunuyoruz. 

   

  Yetkinliklerimiz:

  Yenilikçilik gücümüz:

  StCC nin itici gücü, ürettiğimiz yenilikçi fikirlerle ve özgün ürünlerle müşterilerimize yalnızca teorik değil,  teknik çözümlerde sunma isteğimizdir. Bu yeteneğimizi çok yüksek nitelikli ve başarılı takımımızla; İşbirliği içerisinde bulunduğumuz uluslararası bencmark partnerlerimizle birlikte sürekli geliştiriyoruz.

  Teknik Bilgi ve Beceri Seviyemiz:

  StCC nin temelleri çok uzun yıllar boyunca uluslararası şirketlerde farklı deneyimler kazanmış mühendislik bilgi ve becerisine dayanmaktadır.

  Deneyimlerimiz, geleceğin teknolojik ve ekonomik gelişmelerini zamanında fark etmemizi, kendimize açık ve zorlayıcı hedefler belirlememizi ve bunları başararak sistemli bir şekilde müşterilerimize sunmamızı sağlamaktadır.

  Kararlılığımız

  StCC, hizmet verdiği müşterilerini başarıya götürecek tüm çalışmalarında risk almaktan çekinmeyecek kararlılığa ve cesarete her zaman sahip olmuştur. Gerektiğinde aldığı her riskin hesabını da verebilecek kadar sorumluluk sahibidir. Bununla birlikte sadece tutabileceğimiz sözler veriyor, verilen sözleri yükümlülük olarak görüyor, hukuka ve yasalara uyuyoruz.

  Güven

  StCC nin işbirliklerinde ve müşterilerine verdiği hizmetlerde güven ve açıklık vazgeçilmez temeldir. Müşterilerimizi gelişmeler hakkında bilgilendirirken açıklık politikamıza sadık kalıyor ve zamanında bilgilendirme yaparak, işbirliklerimizde güven ortamı yaratıyoruz.